Diskusní fórum

Do diskusního fóra můžete psát otázky ohledně naší společnosti nebo hry Euro Truck Simulator.

Nestyďte se zeptat!

Truck Quality Transport

Datum
Vložil
Titulek

Re: https://gamesector.webnode.sk/

???

Datum
Vložil
Titulek

Svět Sim - nezávislý portál o truck simulátorech

24.12. 2010 jsme zprovoznili nový internetový portál o truckových hrách!

Ještě není celý hotový, ale už teď na něm najdete spoustu informací. Zaobíráme se těmito hrami: Euro Truck Simulator, Euro Truck Simulator 2, German Truck Simulator, UK Truck Simulator, 18 WoS: ET, 18 WoS: ET 2, 18 WoS: ALH).

Tuny informací, stovky downloadů a integrované fórum pro tisíce lidí se všelijakými problémy okolo těchto her, na kterém Vám rádi poradíme!

Chceme vytvořit velkou komunitu lidí z České republiky okolo kamionových her od firmy SCS Software!

WEB: svetsim.funsite.cz

Podívejte se a nebudete litovat!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Svět Sim - nezávislý portál o truck simulátorech

Sniper souhlasí a tento web doporučuje :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Svět Sim - nezávislý portál o truck simulátorech

Nesouhlasím, protože když si chci stáhnout kamion tak tam jsou uplně jiný obrázky než by měli být a když kliknu na odkaz ke stažení tak se mě otevře ta stejná stránka na které jsu takže nej stránka to NENÍ!!!!!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Svět Sim - nezávislý portál o truck simulátorech

Ty jsi asi nepochopil tu větu, která je napsaná hned na hlavní stránce Svět Sim (''Berte prosím na vědomí, že se na těchto stránkách stále pracuje...''), takže, až budeš chtít zase něco komentovat, tak si to prosím rozmysli.

Datum
Vložil
Titulek

Scania

pro Dominik Janák: pokud tento příspěvěk čteš tak se mi pls ozvi na icq:492-934-884 potřeboval bych od tebe takovou malou pomoc díky moc

Datum
Vložil
Titulek

Skiny

Ahoj lidi prosim poradte mi s upravou skinu do euro truck simulatoru rad bych si udelal nejakej kamion ale nevim v jakym programu atd. diky za odpoved ozvete se na skype Smrt12 Diky moc a nezalekne te se tou 12 je mi pres 19 :D :D :D :D doufám ze mi nekdo pomuze :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Skiny

Programy - DXTBmp a libovolnej grafickej editor (Photoshop, Inkscape, Gimp, ...)

Datum
Vložil
Titulek

caute

mohol bi som ku vam do firmy ?

Datum
Vložil
Titulek

Re: caute

Viz předchozí vlákno.

Datum
Vložil
Titulek

:-)

Zdravím chtěl bych poradit, rád bych jezdil ve vaší firmě, můžete mi poradit, jak to udělám ? Zkušenosti samozřejmě mám. :-) Když tak na : ICQ: 434701944

Datum
Vložil
Titulek

Re: :-)

Zájem nás (mě) samozřejmě těší, ale že ty sis nevšiml co je napsáno na úvodní stránce červeným tučným písmem?

Datum
Vložil
Titulek

Re: :-)

Dobrý den,
pokud chcete jezdit v mé firmě, tak stačí pouze stáhnout a vyplnit Žádost o přijetí a poslat ji na e-mail: jiri.tomecek-kdt@seznam.cz. A v nejrychlejší době budete zapsáni na webu: www.k-d-t.webnode.cz. A chci se Vás zeptat, jaký máte e-mail, abych Vám mohl poslat Žádost o přijetí.

Děkuji za pochopení, s pozdravem Jiří Tomeček, ředitel K.D.T.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: :-)

chci se zeptat nechtěli byste tuto firmu znovu obnovit? kdyť tady máte všechno co potřebujete aj na víc programy takže byste nemuseli nic skinovat. děkuji za odpověd

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: :-)

Já určitě ne, alespoň ne v nejbližší době.

Záznamy: 76 - 90 ze 658

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Vyhledávání

© 2009 Matouš Dušek & František Milt